Biri konunun insani ve liderlik diğeri teknolojik boyutu üzerinde çalışan iki uzmanın koçvari diyalogları

Türkiye’nin 4. Endüstri devrimini başarı ile gerçekleştirmesine katkı sağlamak amacı ile TÜSİAD bünyesinde danışmanlık yapan, yirmi beş yılı aşkın yurtiçi ve yurtdışı sanayi tecrübesiyle bugün endüstriyel kuruluşlara IoT (Internet of Things – Nesnelerin İnterneti) teknolojileri ve çözümleri üreten bir start-up şirketinin kurucusu ve CEO’su olan Ali Tüzmen ile gerçekleştirdiğimiz CEO/Lider/Kurucu/Ortak/Girişimci ve Koç diyaloglarıdır.

Biri konunun insani ve liderlik diğeri teknolojik boyutu üzerinde çalışan iki uzmanın koçvari diyalogları, konuyla ilgili akılları kurcalayan sorulara cevap ararken Endüstri 4.0 ve dönüşüm ile ilgili potansiyel kaygı ve önyargıları da görünür ve duyulur kılar. Soru ve cevaplarla aralanan sis perdesi, Endüstri 4.0 kavramının teknolojik ve insani olarak ifade ettiği anlayış, bakış açıları, yöntem, teknik ve yenilikleri tehdit değil, fırsat olarak görebilmek için alan yaratır. Bu yeni dönemi hayal güçlerinde canlandıran dinleyici grubu, Endüstri 4.0 odaklı yenilik ve inovasyonlarla ilgili ilk zihinsel hazırlıklarını yapmaya başlarlar.

Diyalogların konu başlıkları Endüstri 4.0’ın hikayesi ve endüstri devrimleri içerisindeki yeri, basit ve yalın tanımı, hedefleri, getirdiği yenilikler, akıllı firma tanımı, ürün ve hizmetleri, insani boyutu, Endüstri 4.0 ile değişen liderlik tanımı, Endüstri 4.0’ın gerektirdiği liderlik yetkinlikleri, dönüşüme destek olacak liderlik modeli ve kurumunuzun çalışanlarının bu yeni niteliklere nasıl sahip olabileceğini içerir.

Süreç ile ilgili detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Duyurular

Güncel Liderlik Yazıları

Liderlik ve Bütünlük
Aralık 2016
Liderlik ve Bütünlük
Aralık 2016
Liderlik ve Bağlayıcılık
Kasım 2016
Liderlik ve Bağlayıcılık
Kasım 2016
Liderlik ve Varlık
Ekim 2016
Liderlik ve Varlık
Ekim 2016
Liderlik ve Esneklik
Eylül 2016
Liderlik ve Esneklik
Eylül 2016
Liderlik ve Etki
Ağustos 2016
Liderlik ve Etki
Ağustos 2016
Liderlik ve Otantiklik
Temmuz 2016
Liderlik ve Otantiklik
Temmuz 2016